FOTODROBĖS

Geriausia idėja, kaip savo mėgstamiausia nuotrauka papuošti interjerą. Sukurkite originalų fotodrobės dizainą pagal savo pageidavimus ir stilių. Jūsų interjeras toks pat originalus kaip ir Jūs pats.

Sudėtinė drobė iš vienos nuotraukos. Gražus, šiuolaikiškas, didelis interjero elementas, kuris puikiai tiks ir name, ir bute, ir biure. Dizaino objektas pagamintas iš vienos nuotraukos per kelias fotodrobes. Sudėtinė drobė nustebins kiekvieną būsto arba biuro svečią.

 

14 + 3 =

Natūrali drobė:

  • Storis – 350 g/m²., 400 mikronų;
  • 100% medvilnės faktūrinis audinys;
  • Aukštos kokybės spauda;
  • Grubi drobės faktūra tinka tiek Jūsų nuotraukoms, tiek meno reprodukcijoms.

Sintetinė drobė:

  • Storis – 190 g/m², 250 mikronų;
  • 100% poliesteris, matinis faktūrinis audinys;
  • Kokybiška spauda;
  • Smulki drobės tekstūra tinka nuotraukoms su smulkesniais elementais.

Nuotrauka ant drobės

Spauda ant drobės pateikiama su porėmiu. Ant drobės galima spausdinti nuotraukas, iliustracijas ir kt. vaizdinius. Taip pat drobę renkamasi, norint atspausdinti paveikslų reprodukcijas ir tokiu būdu praturtinti interjerą ekskliuzyviniais „tapybos“ šedevrais. Reprodukcijos gamybai pasitelkiame natūralią drobę.

Medinis drobės porėmis

Porėmis gaminamas iš lietuviškos sausos medienos. Standartinis porėmio storis – 2 cm, tačiau gali būti ir gilesnis – net 4 cm. Didesnis porėmio storis suteikia paveikslui prabangos.

Jūsų paveikslas iš drobės atrodys moderniai bet kurioje aplinkoje, nes medinio porėmio kraštai yra uždengiami.

Spauda ant drobės su porėmiu

Spaudos ant drobės kaina priklauso nuo pasirinkto dydžio. Kainos nurodytos kainininke.

Visi porėmių dydžiai: 20×30 cm, 30×40 cm, 40×50 cm, 40×60 cm, 40×70 cm, 50×60 cm, 50×70 cm, 50×80 cm, 50×90 cm, 60×90 cm, 80×120 cm, 80×140 cm, 90×130 cm, 100×130 cm, 100×150 cm, plius visi nestandartiniai dydžiai, pagal kliento poreikį.

Natūrali drobė – puikus pasirinkimas, norintiems aukščiausios kokybės spaudos. Atspausdintas vaizdas bus detalus ir tuo pačiu subtiliai derės prie drobės faktūros. Paveikslai ant natūralios drobės suteiks natūralistinį akcentą namams ar biurui.

Natūrali drobė yra ekologiška aplinkai, tinka alergiškiems žmonėms. Ši drobė neblunka, negelsta, atspari įvairiems aplinkos veiksniams.

Sintetinė drobė – tai alternatyva natūraliai drobei. Skirtumas tas, kad ant sintetinės vaizdai gaunasi šiek tiek blankesni, nėra ryškios drobės faktūros. Spauda ant sintetinės drobės – tai ekonomiškesnis variantas, lyginant su spauda ant natūralios drobės.