FOTOGRAFIJOS PASLAUGOS

ASMENINĖS, VESTUVIŲ, KRIKŠTYNŲ  IR KITOS FOTOSESIJOS

Fotografo paslaugos

Teikiame asmeninių fotosesijų paslaugas.

Taip pat vestuvių, mergvakarių, krikštynų, vaikų ir kitų švenčių fotografavimas.

Fotografija – kas tai?

Fotografo darbo pagrindas – fotoaparatas. Ir nors šiais laikais fotografavimo įrankių yra daug (net ir mobilieji telefonai turi tokią funkciją), profesionaliam fotografui ir įrangos reikia profesionalios. Kokybiškas veidrodinis fotoaparatas ir tinkamai pritaikytas objektyvas suteikia begales galimybių ir patyrusio fotografo rankose tampa neįkainojamu.

Kita vertus, klaidinga manyti, kad geras fotoaparatas savaime garantuoja fotografo darbo sėkmę. „Yra ir tokių fotografų, kurie turi brangiausią techniką, laiko save fotografais, o į darbus žiūrėti ir liūdna, ir tuščia – ten nieko nėra, tik vaizdas, kuris nekalba“.

Taigi, fotografavimo technika yra bevertė, jei ja nemokama naudotis. Norint sėkmingai įgyvendinti savo idėjas, reikia žinoti, kaip konkrečiose situacijose pritaikyti įvairias fotoaparato funkcijas. Svarbu žinoti ir tai, kada kokį objektyvą pasirinkti.

Fotografui reikalingos ir kitos savybės, ne tik geras fotoaparatas. Apskritai, labai svarbu yra tikėti tuo, ką darai. Juk fotografavimas – ne tik profesija. Tai pašaukimas, aistra, gyvenimo būdas. Todėl reikia ugdyti gebėjimą atkreipti dėmesį į smulkiausias detales ir pastebėti tai, ką kiti žmonės praleidžia pro akis. Be to, reikia mokytis fotografavimo darbus planuoti iš anksto: „pyškinant“ viską iš eilės gerų rezultatų pasiekti bus sunku – dar prieš paspausdamas fotoaparato mygtuką fotografas turi žinoti, kokios nuotraukos tikisi.