G&V FOTOGRAFIJA

FOTOSESIJOS KAINOS

Asmeninė fotosesija

Bendravimas ir tavęs pažinimas yra svarbiausia fotosesijos dalis. Fotosesija neturi varginti, ji turi teikti džiaugsmą. Tai yra kaip pramoga, tačiau skirta dar labiau pažinti tave, atskleisti tavo vidų, kurį mato ne visi. Kartais tai linksmas vakaro praleidimas, kartais tai susimąstymai, kartais tai nauji, ekstremalūs potyriai. Kaip ir žmonės visi skirtingi, taip ir fotosesijos vis kitokios, nes visada stengiuosi įsiklausyti ir pajausti tavo emocijas.

Poros fotosesija

Fotosesijos metu stengiuosi kuo labiau atskleisti jūsų porą. Būna juoko, džiaugsmo, kartais susimąstymo, bet visada – tikrų, nesuvaidintų emocijų ir visko, kas išreiškia jūsų meilę. Kiekviena pora vis kitokia – vieni yra lengvai išprotėję, kiti – ramūs. Ir tai yra nuostabu! Mano tikslas yra užfiksuoti jūsų nuoširdžius jausmus, tad, gali nuraminti savo antrąją pusę, nes fotosesijos metu nebus jokio varginančio pozavimo!

Nėščiosios fotosesija

Laukimo fotosesiją visuomet stengiuosi daryti kuo mažiau varginančią, kad tai būti taip paprasta, kaip pasivaikščiojimas takeliu gamtoje :). Sakoma, kad pats magiškiausias gyvenimo etapas – mažojo stebuklo laukimas. Tad fotosesijos metu būtent tavo magišką žavesį ir siekiu atsikleisti.

Šeimos fotosesija.

Šeimos fotosesijų svarbiausia dalis yra bendra šeimos veikla, kuri visiems nariams teikia džiaugsmą. Tai gali būti pasivaikščiojimas, maudynės, žaidimai ar pan. – išsiaiškinusi, kokia yra jūsų šeima, pateiksiu keletą idėjų ir taip kartu nuspręsime fotosesijos viziją. Fotosesija, priklausomai nuo jūsų šeimos, gali būti tiek rami ir romantiška, tiek pašėlusi ir linksma. Svarbiausia, jog tai tiesiog valanda buvimo kartu su brangiausiais žmonėmis (kol aš iš šalies gaudysiu jūsų tikras emocijas).

Fotosesijos

Fotosesijos trukmė yra 1 val., vyksta vienoje sutartoje lokacijoje, įgyvendinant aptartą idėją bei kartu suderinus aprangą. Po fotosesijos tave pasieks 30 geriausių nuotraukų, kurios bus kruopščiai bei meniškai sutvarkytos per 1 mėn. ir įrašytos į atmintuką.

Asmeninė fotosesija

Asmeninės, šeimos, poros, nėštukės, vaikų fotosesijos gamtoje ar studijoje (dėl fotografavimo kainų Jūsų namuose teirautis):

Iki 30 min. – 20€/15 vnt. foto

Iki 1 val. – 40€/30 vnt. foto

Vestuvių fotografavimas

Iki 3 val. – 100€/50 vnt. foto

Iki 4 val. – 120€/80 vnt. foto

Iki 5 val. – 140€/100 vnt. foto

Iki 6 val. – 160€/120 vnt. foto

Iki 7 val. – 180€/140 vnt. foto

Iki 8 val.* – 250€/160 vnt. foto

Iki 9 val.* – 300€/180 vnt. foto

Iki 10 val.* – 350€/200 vnt. foto

Iki 11 val.* – 400€/220 vnt. foto

Naujagimių fotosesija

Naujagimių (iki 14 d. amžiaus) fotografavimas tėvų rankose gamtoje ar Jūsų namuose:

Iki 30 min. – 20€/15 vnt. foto

Iki 1 val. – 40€/30 vnt. foto

Krikštynų fotografavimas

Iki 1 val. – 50€/30 vnt. foto

Iki 2 val. – 70€/40 vnt. foto

Iki 3 val. – 90€/50 vnt. foto

Iki 4 val. – 110€/70 vnt. foto

Iki 5 val. – 130€/90 vnt. foto

Kainos nurodytos fotografuojant Klaipėdos – Kretingos mieste. Fotografuojant kituose miestuose, skaičiuojamas kelionės mokestis nuo Kretingos miesto ribų 0,15€/km.

11 + 10 =

Nuotraukos pateikiamos tik pilnai sutvarkytos aukštos rezoliucijos, tinkamos spaudai, nuotraukų gamybai, JPG formatu

(techniškai netvarkyti, neretušuoti, „žali“, CR2 arba RAW failai nėra atiduodami).

Jūsų patogumui ir greitesniam nuotraukų gavimui, nuotraukos talpinamos virtualioje talpykloje, kurios unikali nuoroda atsiunčiama tik Jums, nurodytu el. paštu.