FOTOTECHNIKOS NUOMA

FOTOTECHNIKOS, FOTOAPARATŲ, OBJEKTYVŲ, BLYKSČIŲ, STUDIJOS APŠVIETIMO NUOMA.

Kas yra fototechnikos nuoma ir kam ji skirta

-Fototechnikos nuoma – tai paslauga skirta profesionaliems ir pradedantiesiems fotografams norintiems fotografuoti profesionalia fototechnika, jos neįsigyjant.

-Jei Jūsų fotoaparatas sugedo, o Jūsų laukia svarbus įvykis, kelionė ar renginys – išsinomuokite fototechniką.

Fototechnikos nuoma pigiau

-Fotoaparatai gali būti nuomojami atskirai ir komplekte su pasirinktu objektyvu ar blykste. Objektyvai, blykstės bei kiti priedai gali būti nuomojami atskirai ir su fotoaparatu. Lojaliems klientams ir nuomojantiems kelis fotopriedus, komplektus visada taikomos lanksčios nuolaidos ir pasiūlomos geriausios fotonuomos kainos.
-Standartinė nuomos kaina taikoma nuomojant pasirinktą fototechniką 1 dienai. Nuomojant ilgesniam laikotarpiui visada taikome nuolaidas.

Fototechnikos nuomos sąlygos

-Fotonuomos sutartį sudarant Jums reikia turėti asmens dokumentą (pasą arba ID kortelę), studento pažymėjimą, darbovietės pažymėjimą (fiziniams asmenims), įmonės registracijos pažymėjimo kopiją, įgalioto asmens pasiimančio foto techniką asmens duomenis (juridiniams asmenims).  Asmens dokumentai yra reikalingi patikrinimui ar su klientu galima sudaryti sutartį ir nuomos sutarties sudarymui (konfidencialumą garantuojame).
-Mokėjimai priimami grynais arba bankiniu pavedimu. Fototechnika nuomojama tik sumokėjus.
-Rekomenduojame techniką pasiimant, pasitikrinti įrangos funkcionalumą, vėliau pretenzijos nepriimamos.
-Nuomojama technika nėra apdrausta, klientas prisiima pilną atsakomybę dėl jos saugumo. Jeigu fototechnika grąžinama blogesnės būklės nei buvo paimta, išskyrus natūralų nusidėvėjimą ir gedimus dėl šios priežasties, klientas atsako už padarytus nuostolius.

Kaina - 00.00€

Kaina - 00.00€

Kaina - 00.00€

Kaina - 00.00€

Kaina - 00.00€

Kaina - 00.00€

Kaina - 00.00€

Kaina - 00.00€

Kaina - 00.00€